O nas....

Wesle w klimatycznym miejscu...

Historia tego miejsca sięga czasów XIX wieku. Budynek, o którym mowa służył niegdyś lokalnej społeczności, jako kościół protestancki.

Kardamon to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, którzy dostosują ofertę do Państwa potrzeb oraz preferencji . Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Pragniemy zagwarantować dołożenie wszelkich starań ku Państwa zadowoleniu ze współpracy z nami. Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać najbardziej wymagającym Gościom. Nasza sala weselna znajduję się nieopodal Torunia, co sprawia, iż jesteśmy doskonałym wyborem dla mieszkańców tego miasta, jak i okolic. To wyjątkowe położenie zapewnia szybki dojazd z takich miejscowości jak: Kowalewo Pomorskie, Golub Dobrzyński, Wąbrzeźno, czy Brodnica. Jest to najlepsza lokalizacja w Kujawsko-Pomorskim, co potwierdzają liczne, pozytywne opinie naszych Gości.

Nasze ciekawostki

Dlaczego My

Kardamon to ludzie z pasją.

Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb oraz preferencji . Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Pragniemy zagwarantować dołożenie wszelkich starań ku Państwa zadowoleniu ze współpracy z nami. Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać najbardziej wymagającym Gościom.

Dlaczego Tu

Kardamon to idealne miejsce na Twoje wesele.

Które stworzyliśmy z myślą o tym wyjątkowym dniu. Usadowione na uboczu, dzięki czemu nikt nie zakłóci tej uroczystości. Kardamon jest obiektem organizującym tylko zamknięte i zorganizowane imprezy dzieki czemu macie pewność że całą nasza uwaga będzie skupiona na Was.

Gwarancja

Tylko z nami gwarancję udanej imprezy.

Nasza kadra to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Gwaratnujemy Wam, że do każdej imprezy podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem.