Mejk

Zabawa z Mejk

Mejk była pierwszą gwiazdą, która wystąpiła w Kardamonie. Pełna energii wokalistka disco polo o imieniu Elwira znana jest z takich przebojów jak "Tańczę z nim do rana" czy "Tak nie musiało być". Wraz z zespołem uświetniła swoim występem Zabawę andrzejkową 2016.

Czytaj więcej...

Power Play

Zabawa z Power Play

Kto nie zna takich hitów jak "Co ma być to będzie", "Lubisz to lubisz" czy „Zawsze coś (oj tam, oj tam)”? Grupa Power Play pojawiła się w Kardamonie w lutym 2017 roku na Zabawie karnawałowej. Znani z ognistego temperamentu zaczarowali naszych gości tak, że nogi same rwały się do tańca.

Czytaj więcej...

Piękni i Młodzi

Zabawa z Piękni i Młodzi

W czerwcu 2017 roku podczas Zabawy na powitanie lata wystąpił zespół Piękni i Młodzi. Magda, Dawid i Daniel to nie tylko gwiazdy disco polo, ale i finaliści programu Must be the Music. Ich klipy mają miliony wyświetleń w Internecie. Zaśpiewali dla nas swoje największe przeboje.

Czytaj więcej...

MIG

Zabawa z MIG

Andrzejki 2017 obchodziliśmy z przytupem! Wystąpił u nas legendarny zespół MIG. Wszystkie ich utwory to zdecydowanie szlagiery disco polo, dlatego głośno śpiewała je rekordowa liczba gości w Kardamonie, która doskonale znała każdy tekst. Nie zabrakło też najnowszego hitu - "Lalunia".

Czytaj więcej...

Andre

Zabawa z Andre

Jedna impreza andrzejkowa to mało, dlatego Andrzejki 2017 świętowaliśmy przez dwa weekendy. Na drugiej imprezie wystąpił Andre, autor hitu "Ale, Aleksandra". Instrumenty na żywo i skoczne piosenki spowodowały, że koncert przeobraził się we wspólną zabawę i tańce z wokalistą.

Czytaj więcej...

Stachursky

Zabawa z Stachursky

Rok 2018 rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia. Na pierwszej Zabawie karnawałowej zaśpiewał Jacek Stachursky - niekwestionowana ikona polskiej sceny muzycznej i idol z młodości wielu z nas. Stachursky powraca dziś z nowymi hitami jak "Essa", ale zaśpiewał dla nas też swoje stare przeboje.

Czytaj więcej...

Eratox

Zabawa z Eratox

Na drugiej zabawie w karnawale postawiliśmy na młodość i świeżość, jaką na rynek disco polo wniósł zespół EratoX. Drogę do sławy otworzył im program Disco Star, który wygrali w cuglach. Przemek Budka i koledzy porwali nas do tańca hitami jak "Będę czekał na ciebie" czy "Anka Barmanka".

Czytaj więcej...

Czadoman

Zabawa z Czadoman

Karnawał 2018 zakończył z nami charyzmatyczny Czadoman, który mówi o sobie, że jest superbohaterem. "Ruda tańczy jak szalona"- tego hitu nie mogło zabraknąć w Kardamonie! Wieczór był wyjątkowy, bo wspólnie świętowaliśmy urodziny naszej gwiazdy przy słodkim torcie.

Czytaj więcej...

Sylwester

Sylwester

Czytaj więcej...

YouTube Power Play

Relacja YouTube Power Play

Zapraszamy do obejrzenia filmu...

YouTube Piękni i Młodzi

Relacja YouTube Piękni i Młodzi

Zapraszamy do obejrzenia filmu...

YouTube MIG

Relacja YouTube MIG

Zapraszamy do obejrzenia filmu...

YouTube Stachursky

Relacja YouTube Stachursky

Zapraszamy do obejrzenia filmu...

YouTube Eratox

Relacja YouTube Eratox

Zapraszamy do obejrzenia filmu...

YouTube Czadoman

Relacja YouTube Czadoman

Zapraszamy do obejrzenia filmu...