O nas

Ludzie z pasją w klimatycznym miejscu.

To był szalony pomysł! W 2008 roku zakupiliśmy zniszczoną nieruchomość w Małym Pułkowie. Dom modlitwy/kaplicę filialną podlegającą pod parafię ewangelicką w Dębowej Łące wybudowano z inicjatywy komisji kolonizacyjnej około 1910 roku. Staliśmy więc w budynku, który miał sto lat! I jeszcze starszą, bo datowaną na późne średniowiecze piwnicę. Starając się najlepiej wykorzystać potencjał tego miejsca przyszło nam do głowy, że mogłyby się tu odbywać wyjątkowe wesela.

Dziś Kardamon to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi, począwszy od dostawców po obsługę kelnerską. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości. Jednocześnie naszym priorytetem jest uczciwie podejście do klientów. Wiemy jak dużym obciążeniem finansowym jest organizacja wesela, dlatego staramy się minimalizować koszty i proponować najlepsze oferty cenowe. Nasza atutem jest lokalizacja i szybki dojazd z takich miejscowości jak Kowalewo Pomorskie, Golub-Dobrzyń, Wąbrzeźno czy Brodnica. Kardamon znajduje się także niedaleko Torunia, co sprawia, iż jesteśmy doskonałym wyborem dla mieszkańców tego miasta, jak i okolic. Pamiętajcie, każde wesele jest dla całej ekipy Kardamonu równie ważne! Wkładamy w nie nasze serca. I to nie jest pusty slogan... Po prostu kochamy to, co robimy. A słowa podziękowania i Wasze zadowolenie po weselu są świetnym motorem napędowym na kolejne sezony.


Nasze ciekawostki

Dlaczego My

Kardamon to ludzie z pasją.

Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb oraz preferencji . Naszym celem jest satysfakcja osób, które nam zaufały, dlatego też współpracujemy z najlepszymi. Pragniemy zagwarantować dołożenie wszelkich starań ku Państwa zadowoleniu ze współpracy z nami. Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać najbardziej wymagającym Gościom.

Dlaczego Tu

Kardamon to idealne miejsce na Twoje wesele.

Miejsce, które stworzyliśmy z myślą o tym wyjątkowym dniu. Usadowione na uboczu, dzięki czemu nikt nie zakłóci waszej uroczystości. Kardamon jest obiektem organizującym tylko zamknięte i zorganizowane imprezy, dzieki czemu macie pewność że całą nasza uwaga będzie skupiona na was.

Gwarancja

Gwarancja udanej imprezy.

Nasza kadra to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Gwaratnujemy Wam, że do każdej imprezy podchodzimy z takim samym ogromnym zaangażowaniem.