Mejk

Zabawa z Mejk

Mejk była pierwszą gwiazdą, która wystąpiła w Kardamonie. Pełna energii wokalistka disco polo o imieniu Elwira znana jest z takich przebojów jak "Tańczę z nim do rana" czy "Tak nie musiało być". Wraz z zespołem uświetniła swoim występem Zabawę andrzejkową 2016.

Czytaj więcej

Power Play

Zabawa z Power Play

Kto nie zna takich hitów jak "Co ma być to będzie", "Lubisz to lubisz" czy „Zawsze coś (oj tam, oj tam)”? Grupa Power Play pojawiła się w Kardamonie w lutym 2017 roku na Zabawie karnawałowej. Znani z ognistego temperamentu zaczarowali naszych gości tak, że nogi same rwały się do tańca.

Czytaj więcej

Piękni i Młodzi

Zabawa z Piękni i Młodzi

W czerwcu 2017 roku podczas Zabawy na powitanie lata wystąpił zespół Piękni i Młodzi. Magda, Dawid i Daniel to nie tylko gwiazdy disco polo, ale i finaliści programu Must be the Music. Ich klipy mają miliony wyświetleń w Internecie. Zaśpiewali dla nas swoje największe przeboje.

Czytaj więcej

MIG

Zabawa z MIG

Andrzejki 2017 obchodziliśmy z przytupem! Wystąpił u nas legendarny zespół MIG. Wszystkie ich utwory to zdecydowanie szlagiery disco polo, dlatego głośno śpiewała je rekordowa liczba gości w Kardamonie, która doskonale znała każdy tekst. Nie zabrakło też najnowszego hitu - "Lalunia".

Czytaj więcej

Andre

Zabawa z Andre

Jedna impreza andrzejkowa to mało, dlatego Andrzejki 2017 świętowaliśmy przez dwa weekendy. Na drugiej imprezie wystąpił Andre, autor hitu "Ale, Aleksandra". Instrumenty na żywo i skoczne piosenki spowodowały, że koncert przeobraził się we wspólną zabawę i tańce z wokalistą.

Czytaj więcej

Stachursky

Zabawa z Stachursky

Rok 2018 rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia. Na pierwszej Zabawie karnawałowej zaśpiewał Jacek Stachursky - niekwestionowana ikona polskiej sceny muzycznej i idol z młodości wielu z nas. Stachursky powraca dziś z nowymi hitami jak "Essa", ale zaśpiewał dla nas też swoje stare przeboje.

Czytaj więcej

Eratox

Zabawa z Eratox

Na drugiej zabawie w karnawale postawiliśmy na młodość i świeżość, jaką na rynek disco polo wniósł zespół EratoX. Drogę do sławy otworzył im program Disco Star, który wygrali w cuglach. Przemek Budka i koledzy porwali nas do tańca hitami jak "Będę czekał na ciebie" czy "Anka Barmanka".

Czytaj więcej

Czadoman

Zabawa z Czadoman

Karnawał 2018 zakończył z nami charyzmatyczny Czadoman, który mówi o sobie, że jest superbohaterem. "Ruda tańczy jak szalona"- tego hitu nie mogło zabraknąć w Kardamonie! Wieczór był wyjątkowy, bo wspólnie świętowaliśmy urodziny naszej gwiazdy przy słodkim torcie.

Czytaj więcej

Sylwester

YouTube Piękni i Młodzi